reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

home credit pujcka online blatná online půjčka na cokoliv vrtaci

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 17 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Poraďte půjčka bez registru - Diskuse -

Feature Requests : 2THINKNOW: Home; Pujcka.biz Půjčka bez registru a poplatku Nabízím Nebankovní půjčka bez registru; Online půjčky na

Home Credit půjčka online - 20 splátek ZDARMA

Bezúčelová půjčka na cokoliv Bohaté Home Credit půjčka je nebankovní půjčka s velmi nízkými úroky a průhlednými poplatky.

Korektní půjčka - První rychlá půjčka zdarma bez úroků 500

Korektní půjčka půjčka na cokoliv krátkodobé půjčka na účet, půjčka home, půjčka credit, registru Blatná, rychla pujcka online

Nebankovní půjčky |

Půjčka Home Credit; Profi Credit půjčka; takže peníze můžete využít na cokoliv; jsou nejvhodnější přímo online půjčky na ruku.

Online pujcka ihned mnisek pod brdy Online pujcka ihned na

Online pujcka ihned na online půjčka do 4500 pujcka online vrbno pod pradědem. bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. administrativu

Home Credit půjčka |

Potřebujete půjčit? Home credit půjčka je tu pro vás! Rychlá půjčka bez ručitele. Po online žádosti dostanete peníze na svůj účet. Dále nabízíme

Rychlé Půjčky Ihned - rychlepujckyihned.pw

Studentská půjčka anglie. 3850 Kč: Blatná: Online zadost o pujcku komerecni Nebankovní rychlá půjčka Cool Credit je určena lidem, ať už na cokoliv.

Půjčka Home Credit Písek a okolí - půjčka online

Půjčka Home Credit Písek je bez ručitele, Rychlá a snadná žádost o nebankovní půjčky online přes internet. Peníze na cokoliv,

Rychla pujcka 3000 Půjčka 3000 Kč ihned -

AŽ 500 000 KČ NA COKOLIV. Rychla pujcka na matersky SMS půjčka ihned. — online Půjčka 3000,- Kč na Op | Rychlá půjčka ihned Online pujcky

All Our Sisters

Together, through our national network and events, we focus on safe, sustainable housing for women coast to coast. Through dialogue, research, events and lived

Rychlá online pujcka Dobřany - Rychlá půjčka je ideálním

Rychlá online pujcka Dobřany - Rychlá půjčka je pujcka online Dobřany pujcka kreditu na mobil home credit Rychla pujcka online

Rychlá Půjčka Pro Studenty | Nebankovní Půjčky Online

a našel of Phoenix Online Skládá se z 60 kreditů na 515credit nebo 30 500 do 15 minut na cokoliv půjčit až na černou. Půjčka

Home Credit půjčka na cokoliv | půjčka online

Home credit půjčka, půjčka od Home Credit na cokoliv Půjčka od Home Credit bez registrů a bez poplatk

mojelinky značky půjčka od 20000 kč

mini půjčka, půjčka 10 000 kč, úvěry a půjčky co je rpsn? dlužníci tápou ukázal průzkum nejrychlejší finanční půjčky alexandra kůstková půjčka rychlá půjčka chomutov online půjčka na cokoliv worood