reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

zakopni cz podnikání gt; finance a bankovnictví gt; úvěry půjčky

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 20 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

půjčky úvěry finance -

Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, jak využívat finance při každodenních činnostech. S .

Přehled - Aktuální přehled zpráv s historií a

Kromě operativních leasingů si na zákazníci budou moci vybrat i spotřebitelské úvěry bankovnictví. C. Finance dodalo

Rychlé nebankovní půjčky 724589027> (prověřená půjčka

Rychlé nebankovní půjčky 724589027> (prověřená půjčka, bez poplatků) Aktuality, články. Publikace článk

Finanční služby | ontheweb.name - katalog internetových

Úvěry a půjčky, BusinessInfo Informace určené k podpoře podnikání a exportu malých a středních firem. provozovatel portálu ,

Garsonka 25m2 blízko centra 7000 Kč vč.ink. bez kauce od

Ne prosím finance atd Žena na MD půjčky bez Cena Procesor: Intel celeron 3,06 GHz dual core Grafická karta: ATI Radeon X1950 GT

Benjamin Kuras - Názory Aktuálně -

Psáno pro jestlipak mu radili jak upravit podmínky v bankovnictví, bezúročné půjčky na podnikání 2)

MALÉ A STŘEDNÍ PODNIKÁNÍ A JEHO -

Slezská univerzita v Opavě Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné MALÉ A STŘEDNÍ PODNIKÁNÍ A JEHO INSTITUCIONÁLNÍ PODPORA ZE STRAN VEŘEJNOPRÁVNÍCH

Extra rychla pujcka bez registru na smenku -

Extra rychla pujcka bez registru na smenku. rychlá půjčka kladno | půjčky ihned na ruku Extra rychla pujcka bez registru loňský rok byl 60% nárust zájmu o

Rekuperace v průmyslových objektech -

Rekuperace tepla je jedním z „es“ v rukávu rozvinutých zemí na cestě k získání konkurenceschopnosti v průmyslu. Například v USA se objevují smělé

Finanční služby | Finanční služby | - katalog

- půjčky pro všechny Infocentrum s komplexním pojetím problematiky půjček. Přehledné rozdělení na bankovní půjčky, půjčky On-Line

Arsen Lazarevič: Půjčujeme z eráru |

Premiér Bohuslav Sobotka, který prodal levně OKD a podle Reportérů ČT způsobil státu škody ve výši 34 miliard korun, informoval, že znovu využije své

Nabídky volných kapacit vozů, volné vozy, vytížení dodávek

Potřebujete finance založit své podnikání? konsolidaci dluhu úvěry nebo půjčky pro domácí zlepšení? we recommend that you go there,

-česká banka pro váš účet nebo investice

Infomail: Fio banka . Půjčky a úvěry. HYPOTÉKA, KTEROU MŮŽETE KDYKOLIV ZDARMA SPLATIT. Hypotéka bez poplatk

Decentralizovaná kryptoměna Bitcoin -

Sdružení CZ.NIC vydalo novou verzi autoritativního DNS serveru Knot DNS. Mezi nejdůležitější novinky verze 2.0 patří především nové konfigurační

SLÁNSKÉ LISTY - zpravodajský server slánského regionu

Nabízíme * Financování projektů / * Podnikové úvěry / * Osobní půjčky Kontaktujte Otázka and Development Finance,